Andrzej Opłatek
CSI3 Opglabbeek BEL Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Okła, Maria Branka - Borja, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Eliza Zawadzka, Mikołaj Ziębicki
Mściwój Kiecoń, Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel
Mikołaj Barański, Aleksandra Kierznowska, Lena Maruszak, Zuzanna Niziołek, Natalia Sydow, Patryk Skrzyczyński, Daria Pietrzak, Nell Sówka, Julia Ganowska, Jakub Hudzik, Ewa Macieszczak, Jagoda Kierznowska, Paulina Pellowska, Amelia Zięba, Alicja Kosmol, Paulina Słoniec, Helena Gola, Lila Kulesza, Hanna Pis, Zuzanna Kuczerawy, Adam Goszczyński, Klara Grzęda, Zofia Kamińska, Olga Patecka
Jacek Polikowski
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Andrzej Opłatek zwycięża w CSI2 Lier 16/02/20
Andrzej Opłatek w dn 13-16 lutego 2020 startował w belgijskim Lier w zawodach rangi CSI2 i CSI1. Reprezentant Polski wygrał jeden z konkursów 135cm na ODILE DU SOUFFLET oraz udanie zadebiutował na międzynarodowej arenie na ISHAN B i na LE CORDIAL plasując sie w czołówce konkursów 130cm.
WYNIKI ZAWODÓW 16/02/20
Natalia Koziarowska wygrywa Grand Prix Michałowic 16/02/20
Grand Prix HZO** KJK SZARY Michałowice
1m. Natalia Koziarowska ANTINA WLKS Krakus VIDEO PP
2m. Jakub Krzyzosiak IRONIA Stajnia Small Cherry VIDEO PP
3m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR KJ Agro Handel Śrem
WYNIKI GRAND PRIX WYNIKI ZAWODÓW 16/02/20
HZO DiM Jaszkowo 14-16 lutego 2020
HZO DIM Centrum Hipiki Jaszkowo - zwycięzcy niedzielnych finałów:
A0 - Paulina Słoniec KJ Trachy Gliwice - video
A1 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn
A2 - Natalia Głowacz KJ Liljówka Stęszewko
C - Zuzanna Szeszuła KJ Podkowa Gruszczyn
Dbis - Agata Maćkowska KJ Podkowa Gruszczyn
D/E - Natalia Sydow St. KJ Gronówka
Dzieci II / JM - Julia Parda Polish Pony Club
Finał J / MJ - Agata Derda KJ Michałówka
WYNIKI ZAWODÓW 16/02/20
Krzysztof Retka wygrywa Grand Prix Leszna 16/02/20
WYNIKI GRAND PRIX Leszna 16/02/20
1m Krzysztof Retka NINTO CHICO WKJ Warszawa 0/0 42,24s
2m. Jakub Dołhun WESFALIA KJ Infernal Team 0/4 40,40s
3m. Łukasz Wasilewski HELLUM H&H KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
CSN Leszno 7-9 lutego 2020
Agata Skrzypiec trzecia w Grand Prix ot. Paula Bartkowiak
GRAND PRIX CSN LESZNO 09.02.20
1m. Łukasz Piksa LUCKY HORSE KJ Verso La Natura
2m. Henry Stude GER DSP CORNY STAR
3m. Agata Skrzypiec MJ01 BERLINA KJ Trachy Gliwice
CAVALIADA Lublin 30.01-02.02.20
Aleksandra Kierznowska - zwyciężczyni pierwszego w swoje karierze 2* konkursu Grand Prix
RANKING CAVALIADA TOUR 2019/20 po zawodach w Lublinie 1m Seweryn Murdzia
RANKING CAVALIADA FUTURE 2019/20 po zawodach w Lublinie
CSI2 Opglabbeek 30.01-02.02.20
Jarosłąw Skrzyczyński i Chacco Amicor - wspólny debiut
Reprezentacja Polski :
Jarosław Skrzyczyński CHACCO AMICOR GREATEST JOYRIDE DIARADO'S DREAM OLIMPIC STAR
Przemysław Konopacki JEREMIAH DUKE VASCO CAMAKO S BOY JW
Łukasz Krajewski CATINA BLUE FG FIRST PLEASURE 5 UCCELLA Z CALINKA
Aleksandra Zybała CAMPARI QUAIDO SOPHIA
Najlepsze wyniki :
CSI2 LR Grand Prix 3m. Przemysław Konopacki DUKE VIDEO 02/02/20
CSI2 135cm 14m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR 01/02/20
CSI2 120cm 1m. Łukasz Krajewski UCCELLA Z
CSI2 120cm 2m. Przemysław Konopacki VASCO
CSI2 120cm 12m. Aleksandra Zybała CAMPARI
CSITH 7yo 5m. Jarosław Skrzyczyński DIARADO'S DREAM
CSIYH 5yo 2m. Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE
CSI2 LR 145cm 2m. Przemysław Konopacki DUKE VIDEO 31/01/20
CSI2 130cm 10m. Łukasz Krajewski UCCELLA Z
CSI2 120cm 2m. Przemysław Konopacki CAMAKO S BOY JW
CSIYH 5yo 3m. Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE
CSI2 140cm - 10m Jarosław Skrzyczyński GREATEST 30/01/20
CSI2 130cm - 13,m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR
Amelia Mościcka w CSIOJ / CSI3 Sharjah UEA 30.01-01.02.20
Amelia Mościcka i Contendrix - 3m 125cm
Finał CSI3 130cm 2m. Amelia Mościcka / CONTENDRIX VIDEO 01/02/20
Finał CSIOJ 120cm 4m. Amelia Mościcka / CINNAMON VIDEO
CSI3 125cm - 3m. Amelia Mościcka / CONTENDRIX 30/01/20
CSIOJ 120cm - 9m. Amelia MOścicka / CINNAMON
Mediterranean Equestrian Tour - Spring MET 2020 - Tour III 28.01-02.02.20
Adam Grzegorzewski i Issem - zwycięzcy finału CSIYH 7yo fot. www.1clicphoto.com
Reprezentacja Polski - Jan Chrzanowski i Adam Grzegorzewski
MET Oliva Nova - III tydzień 28.01-02.02 - Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :
CSI2 140cm 12m. Jan Chrzanowski TANT D'ESPOIR LINDENHOF Z 01/02/20
CSI2 LR 145cm 4m. Adam Grzegorzewski AZUR VIDEO 31/01/20
CSI2 135cm 1m. Adam Grzegorzewski ARONIA
CSI2 140cm 13m. Adam Grzegorzewski JACUZZY
CSIYH 6yo 7m. Jan Chrzanowski CHICO DE HUS Z 30/01/20
CSIYH 7yo final 1m. Adam Grzegorzewski ISSEM 29/01
CSIYH 6yo - 1m. Adam Grzegorzewski JAMINKA P i Jan Chrzanowski CHICO DE HUS Z 28/01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Grzegorzewski Adam | 3015 |
Miśkiewicz Tomasz | 2858 |
Skrzyczyński Jarosław | 2309 |
Kubiak Dawid | 2199 |
Konopacki Przemysław | 1624 |
Kaźmierczak Michał | 1552 |
Wacławik Marek | 1382 |
Lewicki Marek | 1240 |
Kiecoń Mściwój | 1228 |
Tyszko Michał | 1203 |
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |