Andrzej Opłatek
CSI3 Opglabbeek BEL Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Okła, Maria Branka - Borja, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Eliza Zawadzka, Mikołaj Ziębicki
Mściwój Kiecoń, Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel
Mikołaj Barański, Aleksandra Kierznowska, Lena Maruszak, Zuzanna Niziołek, Natalia Sydow, Patryk Skrzyczyński, Daria Pietrzak, Nell Sówka, Julia Ganowska, Jakub Hudzik, Ewa Macieszczak, Jagoda Kierznowska, Paulina Pellowska, Amelia Zięba, Alicja Kosmol, Paulina Słoniec, Helena Gola, Lila Kulesza, Hanna Pis, Zuzanna Kuczerawy, Adam Goszczyński, Klara Grzęda, Zofia Kamińska, Olga Patecka
Jacek Polikowski
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Mistrzostwa Świata Herning - medale zespołowe 12/08/22
Reprezentacja Szwecji ze złotym medalem MŚ Herning 2022 fot. FEI
Podium zespołowe MŚ Herning 2022
złoto - Szwecja, srebro - Holandia, brąz - Wielka Brytania
ZO Wierzbna Biały Las 5-7 sierpnia 2022
Dawid Kubiak fot. Katarzyna Broda ( faraa ) - photography
Podium konkursu Clarena Grand Prix 07/08/22
1m. Dawid Kubiak SZULER Sobieski Jumping Team 0/0 35,22s
2m. Michał Tyszko COLINERO TKJ Garbówek 0/0 35,66s
3m. Michał Tyszko DIARADO’S DREAM TKJ Garbówek 0/0 36,67s
VI etap Polskiej Ligi Jeździeckiej Olsza 29-31 lipca 2022
Jakub Krzyżosiak fot. Zdjęcia Julki - Fotografia
ZWYCIĘZCY - FINAŁY RUND VI etapu PLJ Olsza 2022
Finał Rundy Złotej Grand Prix - 1m. Jakub Krzyżosiak ILASCHA V&V KS Small Chery Trzebnica
Finał Rundy Srebrnej - 1m. Dawid Skiba TAMAGOTCHI KJ Agro Handel Śrem
Finał Rundy Brązowej - 1m. Filip Skrzycyzński CAMBIALE Z Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
Finał Rundy Młodzieżowej - 1m. Aleksandra Brzozowska COMME SI Kielecki KJ
Drużynowy Puchar Polski - 1m. KJ Ślęża Wrocław
Paweł Piątkowski triumfuje w Riesenbeck 31/07/22
Reprezentant Polski Paweł Piatkowski wygrał finałowy konkurs 115 podczas zawodów CSIV w Riesenbeck w Niemczech na koniu EXICON. W konkursie otwarcia 110 polska para była czwarta.
Leśna Wola. II Memoriał Izabeli Grochowichy 29-31 lipca 2022
Podium II Memoriału Izabeli Grochowiny - Leśna Wola 31/01/22
1m. Kostiantyn Boiarko KETAN VAN'T OOSTEINDEKEN KJ Leśna Wola 0/0 39,49s
2m Anastasia Yershova MEERLON KJ Leśna Wola 0/0 40,38 s
3m. Jarosław Koziarowski JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF WLKS Krakus 0/0 41,59s
WYNIKI GP MEMORIAŁU fot Przemysław Antosz Photography
CSN Dąbrówka Mała 29-31 lipca 2022
Magdalena Dąbrowska fot. Aleksandra Ziętak Fotografia
Podium konkursu Grand Prix JKS U Robsonów 31/07/22
1m. Magdalena Dąbrowska VERONA KS AZS UWM Olsztyn 0 pkt
2m. Adam Grzegorzewski ROMERO 118 KJ Okoły 1 pkt / 80,23s
3m. Dawid Rakoczy GOOGLE THIS Budzyński KS Kłos 1 pkt / 80,57s
CSI3 Szilvásvárad HUN 28-31 lipca 2022
Michał Kaźmierczak i Zirocco Air - zwycięzcy konkursu Grand Prix fot. (c) Császàr foto
Reprezentacja Polski:
Marek Lewicki, Przemysław Konopacki, Michał Kaźmierczak, Małgorzata Koszucka, Monika Grundkowska, Damian Ostręga, Józef Pękanie, Krzysztof Złocki
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski zawodach:
niedziela 31/07/22
GP 150cm 1m. Michał Kaźmierczak ZIROCCO AIR
LR 145cm 3m. Michał Kaźmierczak MERLIN VAN'T HEIKE
CSI3 135cm 5m. Małgorzata Koszucka CHOCO LADY
sobota 30/07/22
CSI3 140cm 6m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY
CSI3 130cm 3m. Marek Lewicki CORNET'S SUNSHINE
piątek 29/07/22
LR150cm 4m. Przemysław Konopacki HOME-RUN
U25 - 5m. Monika Grundkowska IPHONE
CSI3 130cm 7m. Małgorzata Koszucka CHOCO LADY
CSIYH 6m. Damian Ostręga QUILOTTA
czwartek 28/07/22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Grzegorzewski Adam | 3015 |
Miśkiewicz Tomasz | 2858 |
Skrzyczyński Jarosław | 2309 |
Kubiak Dawid | 2199 |
Konopacki Przemysław | 1624 |
Kaźmierczak Michał | 1552 |
Wacławik Marek | 1382 |
Lewicki Marek | 1240 |
Kiecoń Mściwój | 1228 |
Tyszko Michał | 1203 |
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |