Andrzej Opłatek
CSI3 Opglabbeek BEL Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Okła, Maria Branka - Borja, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Eliza Zawadzka, Mikołaj Ziębicki
Mściwój Kiecoń, Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel
Mikołaj Barański, Aleksandra Kierznowska, Lena Maruszak, Zuzanna Niziołek, Natalia Sydow, Patryk Skrzyczyński, Daria Pietrzak, Nell Sówka, Julia Ganowska, Jakub Hudzik, Ewa Macieszczak, Jagoda Kierznowska, Paulina Pellowska, Amelia Zięba, Alicja Kosmol, Paulina Słoniec, Helena Gola, Lila Kulesza, Hanna Pis, Zuzanna Kuczerawy, Adam Goszczyński, Klara Grzęda, Zofia Kamińska, Olga Patecka
Jacek Polikowski
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Beata Wieczorkowska - Puchar Narodów Budapeszt 2018 - Polska 6 miejsce
Reprezentacja Polski ukończyła walkę w Pucharze Narodów w Budapeszcie na szóstym miejscu, tracąc szansę na start w Barcelonie. Na Final Pucharu Narodów i walkę o Dywizję 1 powalczą w Barcelonie ekipy Austrii i Wegier, które zajmując w Budapeszcie dwa pierwsze miejsca zapewniły sobie awans do startu w Hiszpanii w październiku b.r.
WYNIKi / GALERIE z CSIO5 w Budapeszcie czytaj dalej.
12/08/18
Mistrzostwa Polski 2018 Jakubowice - zgłoszenia, program 2-5 sierpnia 2018
Niedziela 5 sierpnia 2018
Finał MP Seniorów 1m.. Jarosław Skrzyczyński CHACCLANA KJ Agro Handel
Finał MP Juniorów 1m. Aleksandra Kierznowska DIOR V KJ Kietlów
Finał MP Dzieci 1m. Maja Marchwicka SZAFIR M KJ Zbyszko
Sobota 4 sierpnia 2018
Finał MP MJ 1m. Michalina Szmytka COMET 235 TKJ Garbówek
Finał Ladies Cup 1m. Aleksandra Kozanecka SUEDWINDS AMANDA KJ Szumawa
II Półfinał MP Juniorów 1m. Aleksandra Kierznowska DIOR V KJ Kietlów
Piątek 3 sierpnia 2018
II Półfinał Seniorów 1m.. Jarosław Skrzyczyński CHACCLANA KJ Agro Handel
II Półfinał MP MJ 1m. Michalina Szmytka COMET 235 TKJ Garbówek
II Półfinał Ladies Cup 1m. Urszula Kalicińska DISCOVER-S WKJ Wa-wa
I Pófinał MP Juniorów 1m. Wiktoria Bedyńska CLARENCE S BPK
Czwartek 2 sierpnia 2018
I Półfinał Seniorów 1m. Jarosław Skrzyczyński CHACCLANA KJ Agro Handel
I Półfinał MJ 1m. Michalina Szmytka COMET 235 TKJ Garbówek
I Półfinał Ladies 1m. Dominika Luty KARDO VAN'T STEENPUTJE SK Kruszyńscy
CSI4 Samorin. Andrzej Opłatek czwarty w konkursie LR 150cm 29/07/18
Andrzej Opłatek na El Campie ukończył sobotni konkurs LR 150 cm na czwartym miejscu.
fot @HEAA
Dawid Skiba najlepszy w Grand Prix PLJ w Dąbrówce Małej 29/07/18
V etap PLJ Dąbrówka Mała. Grand Prix PLJ wygrał Dawid Skiba na na Avocado L. Sławomir Szlachta była najlepszy w Finale Rundy Srebrnej na Confilkt a Dalia Lehmann w Finale Rundy Brązowej na Clint Pleasure. DPP wygrała ekipa Kj Agro-Handel Śrem.
fot Asia Bręklewicz
Grand Prix Warki dla Damiana Zmorka 29/07/18
Grzegorz Nowak najlepszy w Grand Prix Leśnej Woli 29/07/18
Grzegorz Nowak z Fundacja KJK Zatoka wygrał konkurs Grand Prix na 13 letnim og. KWPN Always Forever /Ephebe For Ever x For Pleasure/.
Grzegorz Nowak fot. Klaudia Lorenc
CSI2/1/YH Zuidwolde 26-29 lipca 2018 - wyniki
W zawodach w Zuidwolde w dn. 26-29.07.18 z powodzeniem jeździły reprezentantki Polski. Aleksandra Lusina-Gołaś wygrała konkurs otwarcia CSIYH dla koni z rocznika 2011, Natalia Stefańska w 1* Grand Prix była 13-ta po obu bezbłędnych nawrotach. Malwina Urbańska plasowała się dwa razy w pierwszej 10-tce konkursów dla Młodych Koni. 29/07/18
Polska Liga Jeździecka - Machnice 21-23 lipca 2018 wyniki / ranking
Grand Prix PLJ w Machnicach wygrał Jarosław Skrzyczyński na QUIRO 5 (video) Liderami rankingu PLJ po IV etapie są : Dajana Pawlicka ( runda złota i srebrna ), Jakub Kubiak ( runda brązowa). KJ Trachy Gliwice prowadzi w rankingu Druzynowego Pucharu Polski.
CSI2 / CSIYH Zuidwolde 20-22 lipca 2018 wyniki
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Grzegorzewski Adam | 3015 |
Miśkiewicz Tomasz | 2858 |
Skrzyczyński Jarosław | 2309 |
Kubiak Dawid | 2199 |
Konopacki Przemysław | 1624 |
Kaźmierczak Michał | 1552 |
Wacławik Marek | 1382 |
Lewicki Marek | 1240 |
Kiecoń Mściwój | 1228 |
Tyszko Michał | 1203 |
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |