Kalendarz 2024 - Jeździectwo - Skoki przez przeszkody
KALENDARZ CENTRALNY PZJ 2024 ( tu znajdziesz aktualne propozycje )
KALENDARZ MIĘDZYNARODOWY 2024( tu znajdziesz oficjalne propozycje )
Najważniejsze rangą imprezy międzynarodowe w 2024 roku
Igrzyska Olimpijskie Paryż FRA 01-06.08.2024
Finał Pucharu Świata Riyadh KSA 16-20.04.2024
Mistrzostwa Europy MJ / Jun / Dzieci Kronenberg NED 15-21.07.2024
Mistrzostwa Europy Pony Opglabbeek BEL 25-28.07.2024
Mistrzostwa Europy Weteranów San Giovanni ITA 11-14.07.2024
Mistrzostwa Świata Młodych Koni Lanaken BEL 18-22.09.2024
Rozgrywki FEI Jumping Nations Cup™ Youth 2024
Rozgrywki EEF Nations Cup 2024
Rozgrywki FEI Longines League 2024 / bez reprezentacji Polski /
United Riding Association odegrało kluczową rolę we wspieraniu wielu znaczących wydarzeń międzynarodowych w 2024 roku, przyczyniając się finansowo do ich sukcesu. Wśród tych wydarzeń wiele kasyn online odegrało kluczową rolę, szczególnie w regionach takich jak Polska, gdzie popularność gier kasynowych gwałtownie wzrosła. Wykorzystując popularność gry kasynowe polska online, United Riding Association skutecznie przyciągnęło szerszą publiczność do tych wydarzeń, zwiększając tym samym ich zasięg i znaczenie. To strategiczne partnerstwo okazało się kluczowe w promowaniu wymiany kulturalnej, wspieraniu zaangażowania społeczności i napędzaniu wzrostu gospodarczego. Partnerstwo pomiędzy United Riding Association i kasynami online przyniosło obopólne korzyści. Poprzez swoje wsparcie finansowe, kasyna te pomogły podnieść rangę ważnych wydarzeń międzynarodowych, od zawodów sportowych po festiwale kulturalne.
Mistrzostwa Polski S/MJ/J/Dz Wierzbna Biały Las 22-25.08.2024 REGULAMIN
MP PP Dzieci i Młodzieży Jakubowice 28.08-01.09.2024
XXX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Pólko k. / Lublina 01-03.07.2024 REGULAMIN
IV MP Młodzików DK Jakubowice 28.08-01.09.2024
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Jakubowice 28.08-01.09.2024 REG KUCE REG KONIE
Halowe Mistrzostwa Polski i Halowy Ladies Cup Sopot 14-17.03.2024 REGULAMIN
HPP HMP Dzieci i Młodzieży Leszno 10-14.04.2024
Mistrzostwa Polski Młodych Koni Strzegom 12-15.09.2024
Akademickie Mistrzostwa Polski Radzionków 30.05-02.06.2024
XX Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski Leszno 05-07.04.2024
Imprezy międzynarodowe w Polsce w 2024
Cavaliada Sopot CSI2 CSIAm 01-04.02.2044 propozycje
Cavaliada Kraków CSI4-W CSI Am Finał LEC 21-25.02.2024 propozycje
CSI2 Glinik Zaborowski 10-14.04.2024 propozycje
CSI2 CSI1 CSIYH Zielona Góra 25-28.04.2024 propozycje
CSI2 CSIYH Bogusławice 02-05.05.2024 propozycje
CSI2 CSIYH Łąck 06-09.06.2024 / ODWOŁANE /
CSIO4 CSI1 Sopot 13-16.06.2024
Cavaliada Świnoujście CSI2 CSIAm 19-23.06.2024 / ODWOŁANA /
Silesia Equestrian CSI2 CSI1 CSIL CSIYH Jakubowice 04-07.07.2024
CSI2 CSI1 CSIYH Biskupiec 11-14.07.2024
CSI2 CSI1 CSIYH Baborówko 09-11.08.2024
CSIO4 EEF NC Finał Warszawa Służewiec 05-08.09.2024
CSI2 CSI1 CSIYH Barczewo 24-27.10.2024
Cavaliada CSI3-W CSIAm Warszawa Torwar 13-17.11.2024
Cavaliada CSI4-W CSI1 CSIYH CSIAm Poznań 04-08.12.2024
Zawody ogólnopolskie 2024
KALENDARZ CENTRALNY PZJ 2024 ( tu znajdziesz aktualne propozycje ) REGULAMIN
02-05.05.24 PLJ I etap Jakubowice 1m. GP Mateusz Tyszko LACRIMA TKJ Garbówek
26-28.04.24 ZO Leśna Wola 1m. GP Magdalena Kałuża NOLITA Akademia Sportowa Gliwice
26-28.04.24 ZO Jeżów 1m. GP Mateusz Tyszko JAMINKA P TKJ Garbówek
19-21.04.24 CSN Biskupiec 1m. GP Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES KJ Arpav
19-21.04.24 ZO Wierzbna Biały Las 1m GP 1m. Łukasz Wasilewski KREKWAKWOU C BPK
12-14.04.24 ZO Bogusławice 1m. GP Adam Nicpoń CYCERA JKS Barłomino
12-14.04.24 CSN Kołobrzeg 1m. GP Daria Kobiernik SOBET KS Kobiernik Team
05-07.04.24 HZO Leszno 1m. GP Szymon Stasiak MACHO KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
22-24.03.24 HZO Łąck 1m. Tamara Tybulczyk SZIFO TKJ Garbówek
22-24.03.24 CSN Dąbrówka Mała 1m. GP Jacek Zagor KEBERLINA H LKS Nadwiślanin Kwidzyn
15-17.03.24 HZO Michałowice 1m. GP Radosław Zalewski FABULEUX DIAMANT KS Sentio Equestrian
15-17.03.24 CSN Leszno 1m. GP Daria Kobiernik SONET KS Kobiernik Team
08-10.03.24 HZO Aromer - 1m. Dawid Kubiak KJ Sielanka & Zuzanna Galicka JKS Barłomino
08-10.03.24 HZO Leszno - 1m. GP Jarosław Skrzyczyński BALOU H KJ Agro Handel Śrem
23-25.02.24 HZO Leszno - 1m. GP Juliana Suska NIGIRI KS Euro Holding Warszawa
16-18.02.24 HZO Leszno - 1m. GP Jarosław Skrzyczyński KALYAN 'L' KJ Agro Handel Śrem
09-11.02.24 HZO KJK Szary 1m. GP Julia Jaglarz GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL Vanto Jumping Team
09-11.02.24 HZO Łąck 1m. GP Wiktoria Jannasz CLICQUOT KJ ViART Kampinos
02-04.02.24 HZO Leszno 1m. GP Ewelina Szczepanik PARDON MOI VRS KJ Vertus
26-28.01.24 HZO Dąbrówka Mała 1m GP Iga Biegalska DORAVELLA JKS Barłomino
Zawody ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży 2024
KALENDARZ CENTRALNY PZJ 2024 ( tu znajdziesz aktualne propozycje ) REGULAMIN
03-05.05.24 ZO DiM Kołobrzeg
26-28.04.24 ZO DiM Salio
26-28.04.24 ZO DiM Gościszów
12-14.04.24 HMP HPP DiM Leszno
22-24.03.24 HZO DiM Leszno
22-24.03.24 HZO DiM Aromer
15-17.03.24 HZO DIM Wolica
08-10.03.24 HZO DiM Zakrzów
01-03.03.24 HZO DiM Leszno
01-03.03.24 HZO DiM Dąbrówka Mała
01-03.03.24 HZO DiM Michałowice
24-25.02.24 Cavalaida Future Kraków
23-25.02.24 HZO DiM Wolica
16-18.02.24 HZO DiM Jaszkowo
09-11.02.24 HZO DiM Leszno
03-04.02.24 Cavaliada Future Sopot
02-04.02.24 HZO DiM BeckerSport
02-04.02.24 HZO DiM Zakrzów
26-28.01.24 HZO DiM Sopot
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |