PODSUMOWANIE SEZONU 2023
Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2023 Rok
Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński
Koń Roku - Stakkato Lazar
Amazonka Roku - Aleksandra Kierznowska
Młodzieżowiec Roku - Mikołaj Barański
Junior Roku - Iga Biegalska
Zawodnik Roku w kat. Dzieci - Nadia Lehmann
Klub Roku - KJ Agro Handel Śrem
Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice
Wydarzenie Roku - Zespołowa Kwalifikacja Olimpijska Paryż 2024
PODSUMOWANIE SEZONU 2022
Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2022 Rok
Zawodnik Roku - Przemysław Konopacki
Koń Roku - Home Run
Amazonka Roku - Cassandra Orschel
Młodzieżowiec Roku - Aleksander Lewandowski
Junior Roku - Natalia Stefańska
Zawodnik Roku w kat. dzieci - Małgorzata Babczyńska
Klub Roku - KS Adamus Equestrian
Organizator Roku - Warsaw Jumping
Nadzieja Roku - Małgorzata Babczyńska
Osobowość Roku - Aleksander Wechta
PODSUMOWANIE SEZONU 2021
Wyróżnienia Redakcji KadraSkoki.pl za 2021 Rok
Zawodnik Roku - Wojciech Wojcianiec
Koń Roku - Chintablue
Amazonka Roku - Małgorzata Ciszek - Lewicka
Młodzieżowiec Roku - Julia Błaszczak
Junior Roku - Aleksander Lewandowski
Zawodnik Roku w kat. dzieci - Roksana Nawrocka
Klub Roku - JKS Melloni Horses
Organizator Roku - Hipodrom Sopot
Nadzieja Roku - Roksana Nawrocka
PODSUMOWANIE SEZONU 2020
Zawodnik Roku - Wojciech Wojcianiec
Koń Roku - Jerico
Młodzieżowiec Roku - Gabriela Bado
Junior Roku - Aleksandra Kierznowska
Zawodnik Roku w kat Dzieci - Iga Biegalska
Amazonka Roku - Daria Kobiernik
Klub Roku - KJ Podkowa Gruszczyn
Nadzieja Roku - Nell Sówka
PODSUMOWANIE SEZONU 2019
Zawodnik Roku - Wojciech Wojcianiec
Koń Roku - Chintablue
Młodzieżowiec Roku - Monika Grundkowska
Junior Roku - Aleksandra Kierznowska
Zawodnik Roku w kat Dzieci - Daria Pietrzak
Amazonka Roku - Monika Grundkowska
Klub Roku - HEAA Turek
Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice
Nadzieja Roku - Daria Pietrzak
PODSUMOWANIE SEZONU 2018
Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński
Koń Roku - Chacclana
Młodzieżowiec Roku - Adam Grzegorzewski
Junior Roku - Aleksandra Kierznowska
Zawodnik Roku w kat Dzieci - Maja Marchwicka
Amazonka Roku - Maja Marchwicka
Klub Roku - KJ Agro Handel Śrem
Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice
Nadzieja Roku - Maja Marchwicka
PODSUMOWANIE SEZONU 2017
PODSUMOWANIE ROKU 2016
Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński
Koń Roku - Wibaro
Młodzieżowiec Roku - Andrzej Opłatek
Junior Roku - Adam Grzegorzewski
Zawodnik Roku w kat Dzieci - Aleksandra Kierznowska
Amazonka Roku - Małgorzata Koszucka
Klub Roku - KJ Agro Handel Śrem
Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice
PODSUMOWANIE SEZONU 2015
Jeździec Roku - Jarosław Skrzyczyński
Amazonka Roku - Agnieszka Cecuga
Młodzieżowiec Roku - Krzysztof Okła
Junior Roku - Andrzej Opłatek
Zawodnik Roku w kat Dzieci -
Aleksandra Bolko / Wiktoria Głowacka /
Dalia Lehmann / Filip Lewicki
Trener Roku - Stanisław Marchwicki
Klub Roku - Agro Handel Śrem
Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice
PODSUMOWANIE SEZONU 2014
Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński
Koń Roku - Boliwia
Trener Roku - Krzysztof Ludwiczak
Klub Roku - KJ Agro Handel Śrem
Amazonka Roku - Zuzanna Gowin
Zawodnik Roku w kat MJ - Zuzanna Gowin
Zawodnik Roku w kat Juniorów - Andrzej Opłatek
Zawodnik Roku w kat. Juniorów Młodszych - Franciszek Kowalczyk
Zawodnik Roku w kat Dzieci - Dalia Lehmann
PODSUMOWANIE SEZONU 2013
Jeździec Roku - Jarosław Skrzyczyński Amazonka Roku - Zuzanna Gowin Młodzieżowiec Roku - Maksymilian Wechta Junior Roku - Andrzej Opłatek Junior Młodszy Roku - Adam Grzegorzewski Zawodnik Roku w kat Dzieci - Olimpia Wołodkowicz Trener Roku - Krzysztof Ludwiczak Klub Roku - Agro Handel Śrem
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |